Explora Journeys wil een nieuwe Europese lifestyle brand zijn Geschreven door Patrick Parez - Journalist
27aug '23
Explora Journeys wil luxecruises transformeren naar oceaanreizen. De nieuwe lifestyle brand van de MSC Group richt zich op de veeleisende luxereiziger die tijd en ruimte zoekt. Explora I is een stijlvol schip dat een Europese elegantie uitstraalt en de gasten met zijn vele buitendekken verbindt met de oceanen, terwijl de lounges en suites een huiselijke stijl uitstralen. Daarnaast wil Explora de passagiers onderdompelen in de cultuur van de landen die ze bezoekt. Een brede waaier aan ‘Destination Experiences’ laten de reizigers de bestemmingen op een andere manier ontdekken of herbeleven. De eerste reacties op de inrichting van het schip en de gastronomie zijn alvast positief.
Cruise Plus aan boord van Explora I - Explora Journeys Geschreven door Tess
29jul '23
Het is zover! de Explora 1 van de nagelnieuwe rederij Explora Journeys gooide gisteren onder een staalblauwe hemel eindelijk de trossen los in Portsmounth in het Vereningd Koninkrijk. Op de kade worden we uitgezwaaid door de vele fans die speciaal naar hier waren afgezakt om het schip voor het eerst te zien.
MSC Group maakt met Explora Journeys intrede in luxe reiswereld Geschreven door Patrick Parez - Journalist
23jul '23
Explora I is op weg naar Kopenhagen waar het eerste schip van Explora Journeys, het luxe-lifestylemerk van de MSC Group, op 1 augustus zijn eerste gasten ontvangt. Pierfrancesco Vago, Executive Chairman van de cruisedivisie van de MSC Group, noemt de lancering van de Explora I een beslissende stap op het groeipad die de intrede markeert van de rederij in de luxe reissector. “Dit segment heeft mooie groeivooruitzichten waarin we sterk geloven en waarvan we de normen willen herdefiniëren, gericht op uitmuntendheid en luxe.”
Explora Journeys onthult details van topsuites op Explora I Geschreven door Patrick Parez - Journalist
19mar '23
In de aanloop tot de lancering van de Explora I op 17 juli in Southampton heeft Explora Journeys meer details onthuld over de Ocean Penthouses en Ocean Residences aan boord van haar eerste schip in de reeks van zes vaartuigen. Met oppervlaktes tot 149m² zullen deze suites tot de ruimste in het segment van de luxecruiseschepen behoren. De topsuites moeten alle zintuigen stimuleren en de filosofie van het merk weerspiegelen om een ‘Ocean State of Mind’ te creëren. Ze krijgen een duidelijk Europese aankleding die het DNA van de rederij, duurzaamheid en milieuvriendelijkheid benadrukken.
Explora II vaart naar de Middellandse Zee, Afrika en de Indische Oceaan Geschreven door Patrick Parez - Journalist
18dec '22
Explora Journeys heeft de eerste vaarschema’s van de Explora II gepubliceerd. Het zusterschip van de Explora I komt in augustus 2024 in de vaart en zal gasten de mogelijkheid bieden nieuwe bestemmingen te ontdekken. Het tweede schip van het luxemerk van de MSC Group brengt haar eerste maanden door in de Middellandse Zee en vaart vervolgens via het Suezkanaal naar de Rode Zee, de Perzische Golf, de Indische Oceaan en Afrika. Het eerste seizoen is vanaf heden te boeken.