Reizen die een leven veranderen
Onze nieuwsbrief
   
Blijf op de hoogte van de
laatste cruise nieuwtjes
en aanbiedingen.
Inschrijven
 
Waarom Cruise Plus ?
De absolute Belgische marktleider in luxe cruises
Maak gebruik van onze jarenlange kennis en ervaring
U heeft rechtstreeks contact met onze Cruise Plus adviseurs
Service, kwaliteit en persoonlijke opvolging zijn onze prioriteiten
Steeds vrijblijvend, eerlijk en neutraal advies op uw maat
Aankoop rechtstreeks bij alle rederijen, geen tussenpersonen
Cruisen is onze dagdagelijkse passie. Iedere dag opnieuw

 
Wie is Wie bij Cruiseplus ?
Oorspronkelijk gestart met drie medewerkers, staan er vandaag bij Reizen De Cauwer ondertussen meer dan 20 enthousiaste en uiterst professionele " reisadviseurs " garant, om u persoonlijk te begeleiden met raad en persoonlijk advies in de keuze van uw welverdiende vakantie.

Onze reisadviseurs ( verkoopmedewerkers van Reizen De Cauwer ) bezoeken jaarlijks tal van bestemmingen, zowel in als buiten Europa, om werkelijk up-to-date te blijven met de realiteit ter plaatse.
Zelfs naar de meest populaire reisbestemmingen, omdat ook deze snel kunnen veranderen.Wij garanderen U mede daardoor een objectief, eerlijk en goed gedokumenteerde adviesverlening, dat werkelijk berust op de concrete ervaringen van onze medewerkers.
Op deze manier kunnen wij U perfekt adviseren over uw komende vakantiebestemming. Nuttige informatie en persoonlijke raad die niet uit reisgidsen of reisbrochures komt, maar rechtstreeks van onze medewerkers zelf, welke de bestemming effektief bezocht en onderzocht hebben.
Klik hier voor mijn profielpagina
 
Dirk Van Duyse
Gedelegeerd Bestuurder
  03-780.76.60
  dirk@cruiseplus.be
 
Klik hier voor mijn profielpagina
 
Charlotte
Cruise Plus - Cruises
  03 780.76.15
  charlotte@cruiseplus.be
Klik hier voor mijn profielpagina
 
Greetje
Cruise Plus - Cruises
  03-780.76.14
  greetje@cruiseplus.be
 
Klik hier voor mijn profielpagina
 
Caroline
Cruise Plus - Cruises
  03-780.76.13
  caroline@cruiseplus.be
Klik hier voor mijn profielpagina
 
Soraya Ivens
Cruise Plus - Cruises
  03-780.76.17
  soraya@cruiseplus.be
 
Klik hier voor mijn profielpagina
 
Sabrina Vermonden
Concierge Cruise Plus
  03-780.76.60
  sabrina@cruiseplus.be
Klik hier voor mijn profielpagina
 
Sonja
Vliegtickets & Maatwerk
  03-780.76.11
  sonja@cruiseplus.be
 
Klik hier voor mijn profielpagina
 
Tess Bourguignon
Cruise Plus - Cruises
  03-780.76.60
  tess@cruiseplus.be
 
 

Beoordelingen  |  Wie is Wie ?  |  Contactinfo  |  Nieuwsbrief  |  Agenda & Scheepbezoeken  |  Cruise Blog |  Waardebon |  Privacy policy